Zippo zapalovače s hudebními motivy

Jste rockeři srdcem i krví a chcete tuto vášeň prezentovat i na veřejnosti? V tom případě se k vám skvěle hodí originální zapalovače Zippo s hudebními motivy. 

Jste všude tam, kde to rockery či milovníky metalu a další skvělou muzikou dokonale žije? Pro všechny milovníky známých světových skupin, které dokážou publikum dostat do varu, jsou k dispozici originální zapalovače Zippo s hudebními motivy

Skvělá muzika takových světových hvězdných hudebních skupin a osobností jako Nirvana, The Doors, Iron Maiden, Roliing Stones, Jimi Hendrix, Bob Marley a další vás rozhodně nenechá chladnými. A k milovníkům skvělé muziky patří i stejně dokonalé doplňky, které nesou symboly právě těchto nezapomenutelných velikánů světové hudební scény. Dopřejte si jedinečné Zippo zapalovače, které vás podpoří ve vaší vášni k dobré muzice. Kromě toho získáte s těmito zapalovači vysokou kvalitu a odolnost vůči vnějším vlivům a příjemné provedení nejen na pohled, ale i na dotek. Doživotní záruka je samozřejmostí. 

Zapalte si cigaretu takto originálním zapalovačem a lidé vás budou zbožňovat. S dárkovou krabičkou máte hned vymyšlený jedinečný dárek.

Pokud si nevyberete z naší nabídky dostupných motivů, nevadí. Rádi vám váš nový zapalovač ozdobíme jemným gravírováním podle vašeho vlastního originálního návrhu. Ke gravírování používáme CNC stroje s nejmodernější diamantovými hroty, které zaručí absolutní přesnost kresby.

 

Nejprodávanější

879
129918791299
Značky

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem