VYŘIZOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ V BĚŽNÉM REŽIMU, PROVOZ INTERNETOVÉHO OBCHODU NENÍ MIMOŘÁDNÝM OPATŘENÍM VLÁDY ZASAŽEN.

Zippo zapalovače Česká republika

Jste hrdí na to, že vaše národnost je česká nebo že žijete právě na území České republiky? Projevte náklonnost i zapalovači Zippo s motivy České republiky.

Zbožňujete krásy naší české země a jste hrdí na to, že jste její obyvateli? Vaši náklonnost k naší vlasti máte možnost projevit i tak originálním způsobem jako jsou zapalovače Zippo s motivy České republiky.

Jedinečné a vysoce kvalitní zapalovače, které vám dávají díky různým motivům České republiky možnost projevit nejen náklonnost k naší vlasti, ale také užívat zapalovače, které dávají mnohem víc než jen splnění účelu využití. Prezentujte se kvalitními zapalovači, které vynikají i příjemnými motivy českých znaků a podpořte tím také vlastní sebevědomí a hrdost. Barevný nebo černobílý potisk našich státních znaků, český lev, česká vlajka a kombinace leštěného chromu jsou příjemné na pohled i na dotek. Vysoká odolnost vůči vnějším vlivům zapalovače zachová pořád jako nové a můžete se spolehnout i na doživotní záruku. 

Projevte svoji náklonnost k naší republice tímto jedinečným způsobem a buďte hrdí na svoji národnost nebo využijte dárkové balení a obdarujte další milovníky naší země.

Pokud si nevyberete z naší nabídky dostupných motivů, nevadí. Rádi vám váš nový zapalovač ozdobíme jemným gravírováním podle vašeho vlastního originálního návrhu. Ke gravírování používáme CNC stroje s nejmodernější diamantovými hroty, které zaručí absolutní přesnost kresby.

 

Nejprodávanější

690
109916901099
Značky

Stránka 1 z 2 - 13 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 13 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.