Zippo zapalovače Česká republika

Jste hrdí na to, že vaše národnost je česká nebo že žijete právě na území České republiky? Projevte náklonnost i zapalovači Zippo s motivy České republiky.

Zbožňujete krásy naší české země a jste hrdí na to, že jste její obyvateli? Vaši náklonnost k naší vlasti máte možnost projevit i tak originálním způsobem jako jsou zapalovače Zippo s motivy České republiky.

Jedinečné a vysoce kvalitní zapalovače, které vám dávají díky různým motivům České republiky možnost projevit nejen náklonnost k naší vlasti, ale také užívat zapalovače, které dávají mnohem víc než jen splnění účelu využití. Prezentujte se kvalitními zapalovači, které vynikají i příjemnými motivy českých znaků a podpořte tím také vlastní sebevědomí a hrdost. Barevný nebo černobílý potisk našich státních znaků, český lev, česká vlajka a kombinace leštěného chromu jsou příjemné na pohled i na dotek. Vysoká odolnost vůči vnějším vlivům zapalovače zachová pořád jako nové a můžete se spolehnout i na doživotní záruku. 

Projevte svoji náklonnost k naší republice tímto jedinečným způsobem a buďte hrdí na svoji národnost nebo využijte dárkové balení a obdarujte další milovníky naší země.

Pokud si nevyberete z naší nabídky dostupných motivů, nevadí. Rádi vám váš nový zapalovač ozdobíme jemným gravírováním podle vašeho vlastního originálního návrhu. Ke gravírování používáme CNC stroje s nejmodernější diamantovými hroty, které zaručí absolutní přesnost kresby.

 

Nejprodávanější

789
138917891389
Značky

Stránka 1 z 2 - 23 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 23 položek celkem