Zippo zapalovače s motivy značek

Objevte nejoblíbenější tématické Zippo zapalovače s motivy světově známých značek.

Máte rádi moderní trendy ve všem, co se nachází kolem vás? I uživatelé zapalovačů si přijdou na svoje díky designu s motivy značek, které jsou na trhu populární. 

Chcete vystupovat v tom nejlepším světle a záleží vám na každém detailu? Ať už jako kuřáci či milovníci zapalovačů si zajisté nemůžete nechat ujít moderní trend originálních a kvalitních zapalovačů Zippo s motivy známých světových značek.

Vysoce populární sortiment zapalovačů s motivy takových značek jako Playboy,Harley DavidsonFenderJack Daniels či Jim Beam jsou nádhernými kousky, které vás budou dokonale prezentovat. Vynikají nejen kvalitou, ale právě i zajímavým designem, který jen tak něco nepředčí.

Již samotným dotekem na povrchu těchto zapalovačů zjistíte, že se jedná o výjimečné provedení s hrubší strukturou a dojmem opotřebení. Jsou vysoce odolné vůči vnějším vlivům a jen tak něco je neporazí, o čem svědčí i doživotní záruka. 

Pokud jste milovníci žen, kvalitního pití a muziky či silných motorek, tak vám nemůžou chybět zapalovače Zippo s motivy populárních značek. Díky balení v dárkové krabičce můžete i obdarovat muže, kteří vědí, co chtějí.

Pokud si nevyberete z naší nabídky dostupných motivů, nevadí. Rádi vám váš nový zapalovač ozdobíme jemným gravírováním podle vašeho vlastního originálního návrhu. Ke gravírování používáme CNC stroje s nejmodernější diamantovými hroty, které zaručí absolutní přesnost kresby

 

Nejprodávanější

799
379017993790
Značky

Stránka 1 z 3 - 44 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 44 položek celkem