Zippo zapalovače Fender

Používáte zapalovač každý den ať už jako kuřák či třeba vášnivý sběratel? Pro milovníky zapalovačů a dobré muziky jsou jako stvořené zapalovače Zippo Fender s motivy kytary.

Máte rádi skvělou muziku či milujete dokonalý zvuk kytary? V tom případě nemůže u vás chybět tak dokonalý doplněk jako jsou Zippo zapalovače Fender.

 Originální zapalovače vynikají motivem právě tohoto výrobce kytar a přinášejí do světa zapalovačů jedinečné provedení, které vyjadřuje nejen lásku k muzice, ale také osobitý styl a jedinečnost pro samotného uživatele. Tak, jak tajemný je samotný hudební nástroj v podání kytary, tak i zapalovače s tímto motivem vám dodají odvahu a pocit svobody. Barevný potisk a jemné provedení povrchu přinášejí uživatelům příjemné provedení designu i samotné struktury povrchu. Vysoká odolnost vůči opotřebení vám umožní užívat si zapalovač bez překážek a od toho je i doživotní záruka.

 Vychutnávejte si nejen lásku k muzice a líbivý zvuk kytar, ale také jedinečnost těchto zapalovačů, které díky dárkové krabičce poslouží i jako příjemný dárek pro jedinečné muže.

Pokud si nevyberete z naší nabídky dostupných motivů, nevadí. Rádi vám váš nový zapalovač ozdobíme jemným gravírováním podle vašeho vlastního originálního návrhu. Ke gravírování používáme CNC stroje s nejmodernější diamantovými hroty, které zaručí absolutní přesnost kresby.

 

Nejprodávanější

1049
1050110491050
Značky
  • Zippo Fender 26780 Kód: 26780
    Zippo Fender 26780
    Máme skladem
    Originální zapalovač ZIPPO s motivem s motivem světoznámého...

    1 049 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem