Zippo zapalovače se sexy motivem

Máte rádi krásné ženy a chcete je mít pořád nablízku? Všechny milovníky žen potěší originální zapalovače Zippo se sexy motivy, které lahodí mužskému oku. 

Jste muž činu a zbožňujete vše krásné včetně nádherných žen a sexy symbolů? K sebevědomí mužů krásné ženy a tajemno intimních chvil rozhodně patří, a proto vám nemůžou chybět Zippo zapalovače se sexy kráskami

Projevte svoji mužnost a sílu a staňte se uživateli těchto originálních a kvalitních zapalovačů. Již na první pohled jsou důkazem toho, že zbožňujete smyslnost a vášeň a sexy symboly krásných žen a jejich křivek pro vás znamenají mnohem víc. Kvalitní a originální zapalovače s barevným i černobílým potiskem zaujmou nejen svými sexy motivy, ale i na dotek příjemným povrchem díky odolné práškové barvě. Na jejich kvalitě a estetickém designu přidává také to, že jsou odolné vůči poškození a můžete počítat s doživotní zárukou. 

Užívejte si ženskou krásu všude kolem sebe a prezentujte se zapalovači, které příjemným způsobem tuto vášeň potvrzují. V dárkové krabičce se budou vyjímat i jako skvělý dárek.

Pokud si nevyberete z naší nabídky dostupných motivů, nevadí. Rádi vám váš nový zapalovač ozdobíme jemným gravírováním podle vašeho vlastního originálního návrhu. Ke gravírování používáme CNC stroje s nejmodernější diamantovými hroty, které zaručí absolutní přesnost kresby

 

Nejprodávanější

899
119018991190
Značky

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem