Zippo zapalovače Auto - moto

Silné americké motocykly nebo automobily a kvalitní americké zapalovače. Pokud dojde ke spojení, vznikne dokonalý zapalovač, který má opravdu styl.

Každého milovníka silných strojů jistě potěší zapalovač s logem značky Chevrolet Corvette Racing. Zapalovače Zippo jsou pevné jako železo, odolné jako kámen a vždy originální. Jsou to prostě zapalovače pro skutečné chlapy, kteří upřednostňují kvalitu před blýskavým povrchem. Některé zapalovače Zippo mají povrch řešený hrubou strukturou, což je výhodné z několika hledisek.

  • Na povrchu nezůstávají otisky prstů a také se lépe drží.
  • Díky hrubé struktuře jsou rovněž odolné proti mechanickému poškození a opotřebení.

Výsledkem spojení kvalitního zapalovače a zobrazení silného stroje je dokonalost a originalita. V kategorii auto – moto najdete i zapalovače s legendárním americkým sporťákem Chevrolet Corvette nebo slavný Harley Davidson.  Každý milovník vůně benzínu tu prostě najde svou srdeční záležitost. Na zapalovače se poskytuje doživotní záruka, což svědčí o jejich nejvyšší kvalitě. Díky černé dárkové krabičce, ve které je uložen, může být tento zapalovač skvělým dárkem.

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.