VYŘIZOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ V BĚŽNÉM REŽIMU, PROVOZ INTERNETOVÉHO OBCHODU NENÍ MIMOŘÁDNÝM OPATŘENÍM VLÁDY ZASAŽEN.

Přívěsky na klíče

Nevíte jaký dárek pořídit? Luxusní kovový přívěsek na klíče ozdobený originálním gravírováním je stylový dárkový předmět, který můžete věnovat někomu z vašich nejbližších, přátelům, kolegům v práci nebo obchodním partnerům.
V naší nabídce naleznete několik typů přívěsků na klíče, vyrobených z kvalitní nerezové oceli, které vám na požádání ozdobíme gravírováním podle vašeho vlastního návrhu. Ke gravírování používáme nejmodernější CNC technologie, které ve spolupráci s diamantovými hroty vykouzlí na vašem přívěsku jakýkoli nápis, logo či fotografii.
Můžete tak například vytvořit přívěsky na klíče s logem vaší firmy, které budete rozdávat obchodním partnerům jako luxusní propagační předmět. Gravírování nerezové oceli pomocí diamantu vytvoří mnohem plastičtější, hezčí a také trvanlivější obraz, než pomocí laseru. Vaše přívěsky na klíče tak zůstanou stále krásné i po letech nošení v kapse.

 

Nejprodávanější

159
1891159189
Značky

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.