Zippo zapalovače Playboy

Milovníky života a jeho radostí, určitě potěší zapalovače s některým krásným a vzrušujícím motivem, který je spojený s legendárním časopisem Playboy.

Dalo by se říci, že teď přichází něco, co je určené pouze pro pány. Ale rozhodně tomu tak být nemusí. Ženskou krásu přeci umějí ocenit i ženy. Zapalovače Zippo s motivy slavné značky Playboy jsou natolik vkusné i něžné, že se hodí pro každého.

  • Ať už se jedná o klasického králíčka nebo krásnou slečnu.

Pánové ale přeci jen nejvíce zřejmě ocení zapalovač Zippo s krásnou titulní stránkou obdivovaného čísla z června 2013. Kráska, která skutečně nemá chybu.

  • Stejně, jako samotný zapalovač, který je vyroben z broušeného chromu.

Tento povrch vznikl už před bezmála devadesáti lety a stále se řadí mezi nejoblíbenější. Horizontálním broušením vzniká na přední a zadní straně jemná sktruktura, která příjemně kontrastuje se zrcadlovým leskem bočních stran.

  • Tudíž zbývá vyřešit jedna otázka – králíček nebo slečna?

Pamatujte, že tohle je opravdu rozhodnutí na celý život. Tyto zapalovače jsou totiž natolik kvalitní, že už Vás neopustí.

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.