Zippo Jimi Hendrix

Ve vašem srdci neustálé zní nádherný zvuk kytary, se kterou to uměl nesmrtelný Jimi Hendrix? Vaší srdcovkou se stanou i zapalovače Zippo s motivy Jimi Hendrix.

Jste milovníky hudby amerického kytaristy, zpěváka i skladatele Jimi Hendrixe, který to s kytarou dokonale uměl? Ať už jste vášnivými posluchači jeho muziky či sběrateli všeho co s ním souvisí nebo jste kuřáci, kteří si potrpí na dokonalé kuřácké doplňky, tak vám nemůžou chybět vysoce kvalitní zapalovače Zippo s motivy Jimi Hendrix

Úspěšný kytarista, kterého hudbu za zvuků příjemné kytary poslouchají fanoušci dodnes, patřil k těm nejvlivnějším kytaristům rockové hudby a vzpomínky na něj jsou nezapomenutelné. Právě proto máte jedinečnou příležitost se pyšnit originálním zapalovačem, kterého design nese motivy tohoto hudebního velikána. Díky použití speciální technologie na úpravu povrchu si můžete užívat jedinečné provedení, které dodává zapalovačům ještě větší šmrnc a zároveň kvalitu a odolnost vůči poškození včetně doživotní záruky.

Pokud si nevyberete z naší nabídky dostupných motivů, nevadí. Rádi vám váš nový zapalovač ozdobíme jemným gravírováním podle vašeho vlastního originálního návrhu. Ke gravírování používáme CNC stroje s nejmodernější diamantovými hroty, které zaručí absolutní přesnost kresby.  

Užívejte si zapalovače s dokonalým designem a motivy, které jen tak nepustíte z ruky. Součástí je i dárková krabička a vy můžete někoho potěšit skvělým dárkem.

 

Nejprodávanější

989
9901989990
Značky

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem