Zippo Rolling Stones

Dopřáváte si skvělou rockovou muziku takových hvězd jako je pořád účinkující skupina Rolling Stones? Dopřejte si i zapalovače Zippo s motivy této stálice. 

Máte všechna alba a nenecháte si ujít žádný koncert takových rockových hvězd jako je hudební skupina Rolling Stones? Není divu, protože se jedná o stálice zvučného jména všude ve světě a jejich hudba je nesmrtelná. A abyste náklonnost k této rockové skupině zpečetili, tak si dopřejte originální doplněk v podobě zapalovačů Zippo s motivy Rolling Stones

Vše, co je spojené s touto hudební skupinou dodává spoustu energie a nekonečné síly. Dobít se tak můžete nejen jejich dokonalou muzikou, ale i takto skvělými doplňky s tematikou Rolling Stones. Jedinečné Zippo zapalovače vám dopřejí jak příjemný design nesoucí symboly této rockové skupiny v barevném i černobílém provedení, tak i povrchovou úpravu příjemnou na pohled i na dotek. Vysoká odolnost vůči poškození a doživotní záruka funkčnosti jsou jistotou, že si zapalovače můžete užívat naplno. 

Staňte se fanoušky Rolling Stones se vším všudy a využijte sílu a originalitu zapalovačů Zippo s jedinečným designem. Součástí je i dárková krabička a možnost někoho příjemně obdarovat.

Pokud si nevyberete z naší nabídky dostupných motivů, nevadí. Rádi vám váš nový zapalovač ozdobíme jemným gravírováním podle vašeho vlastního originálního návrhu. Ke gravírování používáme CNC stroje s nejmodernější diamantovými hroty, které zaručí absolutní přesnost kresby.

 

Nejprodávanější

1089
1090110891090
Značky

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem