Zippo Iron Maiden

Heavy metal je váš oblíbený hudební žánr a ve vaší sbírce alb nechybí ani Iron Maiden? Doplňte svoji vášeň i o jedinečné Zippo zapalovače s motivy Iron Maiden.   

Kdo by neznal legendární, a přitom pořád živou heavy metalovou hudební skupinu Iron Maiden? Pokud i vy patříte k příznivcům této světově známé skupiny, tak zajisté toužíte vlastnit veškeré doplňky s jejich symboly. Právě proto vám nemůžou chybět originální zapalovače Zippo Iron Maiden.

Ať už jste kuřáci, vášniví sběratelé nebo jen chcete vlastnit jedinečný zapalovač s nesmrtelnými motivy, tak v případě designu s motivy hudební skupiny Iron Maiden budete mít opravdu dokonalé kousky. Nechybí ani maskot Eddie či motivy obalů singlů a vy si tak můžete dopřát zapalovače, které mají, co doslova říct. Příjemná a oblíbená povrchová úprava pomocí práškové barvy a motivy designu barevné i černobílé jsou také znaky vysoké kvality a odolnosti. Od toho je i doživotní záruka. 

Buďte jedinečnými fanoušky této legendy a dopřejte si detaily, které vám je budou neustále připomínat, a ještě vás dokonale prezentovat. V dárkové krabičce máte vymyšlený jedinečný dárek.

Pokud si nevyberete z naší nabídky dostupných motivů, nevadí. Rádi vám váš nový zapalovač ozdobíme jemným gravírováním podle vašeho vlastního originálního návrhu. Ke gravírování používáme CNC stroje s nejmodernější diamantovými hroty, které zaručí absolutní přesnost kresby.

 

Záznamy nebyly nalezeny...