VYŘIZOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ V BĚŽNÉM REŽIMU, PROVOZ INTERNETOVÉHO OBCHODU NENÍ MIMOŘÁDNÝM OPATŘENÍM VLÁDY ZASAŽEN.

USB Zapalovače

Už vás nebaví, že váš plynový zapalovač při špatném počasí selže vždy, když to nejméně čekáte? Je čas přejít na elektrické USB zapalovače.
Tyto moderní zapalovače nepotřebují k provozu plyn ani kamínky, ale využívají podobného principu jako zapalovače v autě. Cigaretu zapálí pomocí žhavicího vlákna nebo efektního plazmového výboje, které se rozsvítí po stisknutí tlačítka. Dobíjejí se jednoduše přes USB kabel z nabíječky nebo počítače. Na jedno nabití dokáže elektrický USB zapalovač zapálit až 300 cigaret. Díky tomu, že nemá žádný plamen, funguje nejen naprosto spolehlivě i ve vlhku nebo za silného větru, ale je také šetrnější k životnímu prostředí.
Ovládání USB zapalovače je velmi snadné. Pouhým zmáčknutím tlačítka okamžitě rozžhavíte spirálku nebo spustíte plazmový výboj a můžete si ihned připálit. Většina typů USB zapalovačů obsahuje LED indikátor, který vás upozorní, pokud je potřeba akumulátor zapalovače opět dobít.

 
279
5251279525
Značky

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.